Redaktionen

En Sueco
Centro Idea
Ctra. de Mijas km. 3,6
29650 Mijas
Tlf.: +34 952 58 15 53
norrbom@norrbom.com
Kontorstid: Mån - fre. kl. 10 - 17

Här finns vi - se karta

Ansvarig utgivare
Norrbom Marketing S.L.
norrbom@norrbom.com

Redaktör
Martin Norrbom
martin@norrbom.com 

Layout/Arte Final
Norrbom Marketing S.L.
norrbom@norrbom.com

Skribenter
Sara Laine
Jette Christiansen
Henrik Andersen
Louise Mercedes Frank
Tom Halvorsen


Korrespondent i Málaga
José Antonio Sierra

Annonser
Sara Laine
sara@norrbom.com 

Henrik Andersen
henrik@norrbom.com

Louise Mercedes Frank
louise-mercedes@norrbom.com

Mugge Fischer
mugge@norrbom.com

Tlf. +34 952 58 15 53

En Sueco - Det svenska magasinet på Costa del Sol
Vi etablerade Norrbom Marketing på Costa del Sol 1989 och från att ha fungerat som reklambyrå för många av kustens skandinaviska företag, har vi idag ett stort spanskt och internationellt kundunderlag.
Vi har genom åren skaffat oss den nödvändiga kunskapen om marknadsföring, både lokalt som nationellt, som behövs för att kunna ge våra kunder de bästa resultaten. En kunskap vi gärna delar med oss av. Vi gör grafisk design, snygga och innovativa loggor, spännande och resultatgivande annonskampanjer etc.
Vi trycker allt från 100 visitkort för privatpersoner till kataloger i stora upplagor för multinationella företag, broschyrer och flygblad. Vi gör skyltar och banners på både fotopapper och tyg.
Efter många års produktion av La Danesa, Det Norske Magasinet och Magasinet Scandinavia på Costa Blanca beslutade vi 2006 att även ge ut ett svenskt magasin, som blev till En Sueco – i samma höga kvalitet som våra andra tidningar både vad gäller redaktionell text, snygg design och välplanerad distribution.

Norrbom Marketing och En Suecos redaktion ligger i Centro Idea på Mijasvägen. Du är mycket välkommen att titta in och hälsa på oss.

La Danesa www.ladanesa.com

En Sueco www.ensueco.com

Det Norske Magasinet www.norskemagasinet.com

Facebook: En Sueco

Facebook Norrbom Marketing

LDESDNMforsider

Norrbom Marketing

Kontakta oss

Läsarservice

sektioner

Norrbom Marketing

Centro Idea
Ctra. de Mijas km. 3.6
29650 Mijas-Málaga
Tel. 95 258 15 53
Fax. 95 258 03 29